Gratis

Agent Vanzari Directe

SADI GOLDEN SISTEM S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Angajam Agent Vanzari !

-> Daca iti place lucrul intr-o echipa tanara, esti vesel si iti place sa evoluezi, te asteptam cu drag la noi!
  • permisul categoria B este obligatoriu;
  • iti place munca dе teren;
  • esti deschis la informatie si iti doresti sa evoluezi;
  • ai abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
  • iti doresti un program full time/part time;
  • vrei sa-ti dezvolti o cariera in vanzari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Identifica si dezvolta noi oportunitati de vanzare in conformitate cu obiectivele companiei.
  • Construieste si mentine relatii solide cu clientii, asigurandu-se ca nevoile acestora sunt indeplinite.
  • Prezinta si promoveaza produsele si serviciile noastre in mod profesionist si convingator.
-> Noi iti oferim:
  • training de specialitate indiferent de nivelul de experienta;
  • posibilitati de dezvoltare profesionala si avansare in cariera;
  • atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara si ambitioasa, in plina expansiune;
  • calatorii in diferite tari;
  • pachet salarial motivant.
Detalii la numarul de telefon: 0784789907

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024