Gratis

Agent Vanzari de tip Call Center

RAZVAN CONCEPT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoane cu sau fara experienta in vanzari, dar cu abilitati de vanzare si dorinta de a invata si de a se dezvolta in domeniu;
  • Persoane care cauta un program flexibil si o oportunitate de a castiga bani prin comisioane atractive;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Atitudine pozitiva si proactiva;
  • Orientare catre client si dorinta de a le oferi acestora servicii de calitate;
  • Flexibilitate si capacitate de adaptare la schimbari;
  • Disponibilitate de a lucra full-time;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Identificarea si urmarirea potentialilor clienti prin intermediul apelurilor telefonice;
  • Prezentarea serviciilor noastre si oferirea de solutii personalizate;
  • Construirea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀si intretinerea relatiilor cu clientii existenti si potentiali;
  • Urmarirea si mentinerea unui nivel ridicat de satisfactie a clientilor;
  • Participarea la training-uri si sesiuni de formare pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare.

Beneficii:
  • Comisioane atractive ( se castiga intre 1000 lei si 2000 lei pe langa salariu);
  • Bonusuri stimulative, corespunzatoare performantelor individuale;
  • Training-uri si dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru dinamic si prietenos;
  • Posibilitati reale de promovare ca leader de echipa, celor care demonstreaza rezultate si abilitati necesare.
  • Program full-time si part-time

Suntem o echipa formata din tineri ambitiosi, care se focuseaza pe rezultate.Aria in care ne-am dezvoltat este consultanta acordata atat companiilor private, cat si institutiilor de stat. Ne-am specializat in consultanta privind sisteme de calitate, sisteme de management si in accesarea si implementarea de finantari prin fonduri europene.Oferim solutii complete pentru accesarea de fonduri europene, si nu numai.Suntem dedicati succesului financiar, oferind solutii durabile, inovative, personalizate, plecand de la nevoile clientilor nostri.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024