Gratis

Agent Vanzari D2D / Consilier Vanzari

SC BLUE DREAM SRL
20 poziții

Candidatul Ideal

-seriozitate;
-prezenta agreabila;
-atitudine deschisa, optimism, orientare catre client, fire sociabila;
-nu necesita experienta (doar dorinta de dezvoltare);
-experienta in domeniu este un atu.__

Ideális jelölt
⁃ jó beszédkészség,
⁃ ápolt megjelenés,
⁃ önálló / csapat munkavégzés,
⁃ értékesítési területen szerzett tapasztalat.

Descrierea jobului

promovarea si vanzarea produselor companiei PPC D2D (door to door - "din usa in usa"), respectiv a serviciilor de furnizare energie electrica catre persoane fizice si juridice;
- prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de obtinere si incheiere de contracte impreuna cu seful echipei;
- posibilitatea promovarii in cadrul firmei;

Ajánlatunk
⁃ kiemelt bérezés alapfizetés és jutalék,
⁃ karrier lehetőség,
⁃ full time vagy part time,
⁃ céges autó, telefon

Firma partenera PPC, Blue Dream s.r.l, nr. 1 in Romania in vanzari, este o firma tanara cu capital privat integral romanesc ce isi desfasoara activitatea in domeniul vanzarilor directe pe partea de energie electica/ gaze naturale. Suntem un colectiv tânar, generator de idei constructive, aflat în permanenta interactiune si urmarind satisfacerea în totalitate a cerintelor clientilor prin serviciile de calitate prestate în folosul acestora.
A Blue Dream SRL az PPC fő partnercége Romániában, egy fiatal, saját befektető tőkével rendelkező, áram-energia / földgáz eladásával foglalkozó cég
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024