Gratis

Agent vanzari carne/mezeluri

SC CETINA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari in domeniu reprezinta un avantaj
- existenta unui portofoliu dе clienti reprezinta un avantaj
- permis categoria B
- studii medii / studii superioare
- abilitati dе comunicare si relationare
- abilitati dе planificare si organizare
- orientare catre client si rezultate
- capacitate dе lucru in echipa

Descrierea jobului

- Construieşte şi menţine baza de clienţi în zona pe care o administrează.
- Vinde produsele companiei, conform obiectivelor de volum /an/lună/zi;
- Se asigură de recuperarea în întregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din aria sa de acoperireDescrierea companie

Cetina Srl este o companie românească cu activitate în domeniul abatorizarii si a producţiei de preparate din carne, cu peste 300 de angajaţi.

De peste 30 de ani, Cetina produce carne si mezeluri la standarde de inalte calitate
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024