Gratis

Agent Vanzari Bucuresti

CONFIDENTIAL - 4 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta minima 2 ani pozitie similara in FMCG ;
- Abilitati de negociere si comunicare;
- Abilități și cunoștințe pentru dezvoltarea strategiei de vânzare;
- Abordare deschisă a schimbării; deschidere spre nou și învățare
- Persoana pro-activa orientata catre client si rezultate ;
- Personalitate energica ,gandire pozitiva;
- Spirit de echipa, dinamic, responsabil
- Cunostinte operare PC ( World ,Excel ) ;
- Permis categoria B ;

Descrierea jobului

- Dezvoltă și implementează strategia de vânzare:
- Realizarea obiectivelor de vanzari si promovarea produselor companiei;
- Incasarea creditelor acordate ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂clientilor ;
- Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de Companie, in conformitate cu planul rutei
- Prezinta ,promoveaza si vinde produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale Companiei;
- Intocmeste rapoarte de vanzari / prezenta produse

Beneficii :
Salariu fix ,comision din vanzari / incasari ,bonusuri de performanta ,tichete de masa ;
Autoturism pentru desfasurarea activitatii din teren ,telefon mobil cu resurse incluse;
Posibilități reale de promovare in functie de rezultatele livrate;
Program lucru : Luni - Vineri
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.