Gratis

Agent Vanzari - Bucuresti

MEDA

Candidatul Ideal

Daca ai tot ce-i mai bun pentru un Agent de Vanzari MEDA... ... atunci te invitam la un interviu cu crenvurstii. Pentru fisa postului am pus cate putin din fiecare: munca de teren (cu magazinele din comertul traditional), un strop de negociere cu persoanele “de decizie”, totul amestecat cu abilitati de comunicare. Hai ca e usor, doar vinzi cei mai buni crenvurști din piata!

Cerintele postului:
  • capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie, gandire pozitiva si eficienta;
  • responsabilitate fata dе munca proprie si orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  • disponibilitate pentru o activitate preponderent dе teren;
  • experienta in vanzari min. 1 an/ experienta in vanzari produse alimentare – reprezinta un avantaj;
  • minim studii medii finalizate;
  • permis dе conducere – categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilităţi principale ale postului:
  • gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
  • vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;
  • raportarea zilnica a ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂comenzilor colectate din zona atribuita;
  • realizarea obiectivelor de vanzari setate pentru aria repartizata;
  • inchiderea procesului de vanzare prin recuperarea in intregime a contravalorii facturilor la toti clientii din portofoliu
Beneficii:
  • pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanta, tichete de masa);
  • instrumente de lucru performante;
  • susţinere in construirea unei cariere de succes.

Poate ne știi de pe Facebook sau Instagram, unde punem chestii super mișto. Așa ne spun consumatorii și fanii.

Sau poate ai aflat de la TV ori de pe net că avem crenvurştii perfecţi aşa cum sunt – pur şi simplu nu ai cum să-i îmbunătăţeşti, sunt cei mai gustoşi. Nu degeaba crenvurștii noștri cu piept de pui sunt cei mai vânduți din piață şi din univers.

Dacă “îți sunăm cunoscut” dar nu știi de unde să ne iei, atunci probabil ne știi direct de la raftul de mezeluri. Avem o mulţime de produse de cea mai înaltă calitate. Hai să-ţi povestim despre salamurile noastre crud-uscate, despre şunca Praga, despre bacon, cârnaţii semiafumaţi, Salamul din Casa Meda, parizerul cu carne de porc, cârnaţii polonezi şi câte şi mai câte.

Comunicăm deschis şi relaxat, iar în producţia de mezeluri punem suflet, pasiune, ambiţie şi răbdare. Ca să-ţi arătăm cât de serioşi suntem, avem și niște cifre pentru tine.
Meda Prod 98 S.A. a apărut în 1998 în București, deci avem 25 de ani de experienţă. Suntem prezenţi în peste 6000 de magazine din toată ţara. Am crescut cu ambiţie până am ajuns pe a patra poziție în piață, unde suntem astăzi.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024