Gratis

Agent Vanzari Bucuresti

SC GM GRUP DISTRIBUTION SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta minima 2 ani pozitie similara in FMCG ;
- Abilitati de negociere si comunicare;
- Persoana pro-activa orientata catre client si rezultate ;
- Personalitate energica ,gandire pozitiva;
- Cunostinte operare PC ( World ,Excel ) ;
- Permis categoria B ;

Descrierea jobului

-Realizarea obiectivelor de vanzari si promovarea produselor companiei;
-Incasarea creditelor acordate clientilor ;
- Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de Companie, in conformitate cu planul rutei ;
- Prezinta ,promoveaza si vinde produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale Companiei;

Beneficii :
Salariu fix ,comision din incasari ,tichete de masa ;
Masina,telefon;
Posibilități reale de promovare in functie de rezultatele livrate;

Companie Import / Distributie Nationala produse alimentare predominant Dulciuri;

Echipa tanara in dezvoltare;

Apreciem Corectitudinea,Ambitia Dinamismul !!!
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024