Gratis

Agent vanzari B2B

Alfa Energetic Esco SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Cautam patru agenti de vânzări B2B dinamici și motivati pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o pasiune pentru energie regenerabilă și o înțelegere a produselor noastre, inclusiv sisteme fotovoltaice, accesorii electrice, pompe de căldură și stații de încărcare electrice pentru mașini.
Pozitiile sunt deschise pentru judetele Brasov si Sibiu.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti și menținerea relațiilor cu clienții
Contactarea, prezentarea și vânzarea produselor companiei potențialilor clienți
Atingerea obiectivelor de vânzări stabilite

Cerințe:

Experiență minim 5 ani în vânzări B2B într-un domeniu relevant
Abilitatea de a construi relații cu clienții
Mentalitate de hunter
Cunoștințe solide despre produsele din industria Energetica și Industria Energiei Regenerabile

Ce oferim:

Un mediu de lucru dinamic cu munca de teren și la birou
Salariu competitiv,
Comision din vânzare

Activitate principala - vanzarea de sisteme fotovoltaice. Alfa Energetic este un furnizor independent de servicii, specializat in solutii contractuale si economice pentru: energie electrica, gaze naturale, cat si solutii tehnice pentru compensarea energiei reactive. Totodata Alfa Energetic ofera servicii de: management energetic pentru industrie si localitati, audit energetic pentru cladiri si verificari/masuratori PRAM.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024