Gratis

Agent vanzari B2B - Telesales ( Call Center)

GAIASS HR CONSULTANCY S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane ambitioase pentru echipa de Vanzari Telefonice.

Candidatul ideal trebuie sa vina cu:
- bune abilitati de comunicare si negociere; atitudine pozitiva;
- capacitatea de a se adapta usor; punctualitate și rabdare;
- coerenta si claritate in exprimarea verbala;
- orientare spre atingerea rezultatelor.
- sa aiba cunostinte operare PC (Word, Excel).
- sa fie organizat si sa raspunda prompt la solicitarile clientilor;
- experienta in domeniu nu este necesara dar poate constitui un avantaj

Descrierea jobului

Rolul tău principal este să intelegi nevoile clientilor si sa ii ghidezi spre cele mai potrivite solutii pe care le poate oferi paleta noastra de produse.

Responsabilitati:
- prospectarea pietei business de telecomunicatii si IT
- initierea de apeluri pentru identificarea nevoilor consumatorilor si gasirea solutiilor potrivite;
- crearea oportunitatii de a vinde;
- inregistrarea informatiilor in baza de date, utilizand programe specifice
- orientare catre client si rezultate;

Beneficii:
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Programe de training profesional si suport constant pe parcursul desfasurarii activitatii
- Acces la diverse cursruri de formare
- Program Luni-Vineri, 8:30-17.00/ 9.00-17.30
- Un mediu de lucru placut intr-o companie tanara, in plina dezvoltare, constituita si bazata pe experienta si profesionalism, cu cu multa atentie orientata catre angajati si catre clientii companiei.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024