Gratis

Agent Vanzari back office/teren

Arkada Steel Map
3 poziții

Candidatul Ideal

Beneficii:
Masina de serviciu/ decontarea transportului
Tichete de masa
Prime Craciun, Paste si ziua de nastere
Posivilitatea de a avansa in cadrul companiei

Știi că ești potrivit(ă) pentru acest job dacă:

• Ai experienţă în vânzări sau în lucrul cu publicul
• Îţi place să comunici, eşti persuasiv(ă) şi lucrezi bine în echipă
• Eşti o persoana organizată şi orientată către rezultate
• Ai capacitate bună dе învăţare şi asimilare a noilor informaţii
• Eşti dinamic, pozitiv şi responsabil
• Ai minim studii medii şi te descurci foarte bine cu operarea în MS Office; detii cunostinte de lb. engleza;

Descrierea jobului

• Te vei implicа în activităţi gеnerate dе ofertаrea şi livrarеа dе produsе mеtаlurgice
• Vеi promovа produsеlе marca Arkada Steel Map către potenţiali clienţi
• Vei cunoaşte la nivel avansat gama de produse şi caracteristicile lor principale
• Vei relaţiona cu alte departamente care se ocupă de gestionarea fizică şi de livrarea produselor
• Vei fi responsabil de urmărirea procesului de vânzare şi de verificarea documentelor specifice
• Vei întocmi rapoarte de activitate;

Arkada Steel Map este o companie 100% românească specializată în producția și dezvoltarea de sisteme pentru acoperișuri și garduri pentru construcții civile și industriale.

Printr-un personal tânăr, dinamic și profesionist, Arkada Steel Map încearcă în permanență găsirea celor mai bune soluții pentru satisfacerea nevoilor clienților noștri.

Ne-am câștigat locul pe piața românească a produselor metalurgice prin calitatea produselor comercializate, rapiditatea în ofertare și livrare, cât și prin consilierea gratuită pe care o oferim clienților noștri.

Arkada Steel Map este o companie propulsată în piața metalurgică cu ajutorul personalului experimentat și devotat, toate acestea fiind rețeta succesului.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024