Publicat 03 Jan 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Agent vanzari anvelope camion si agricultura

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania Primat Gold angajeaza agent vanzari anvelope camioane si agricole in toate judetele tarii.
Este preferabil o experienta minima in domeniu de 3 ani

Descrierea jobului

In calitate de agent de vanzari veti lucra mai ales pe teren , avand suport operational din sediul central .
Fiecare agent va avea o masina pentru deplasari, telefon si laptop.

Primat Gold este o companie cu actionariat romanesc infiintata in anul 1991.

Cu o cifra de afaceri de 5.5 milioane de euro si peste 40 de angajati ne ocupam de importul si distributia de anvelope pentru toate clasele auto. service roti , service-uri mobile si hotel anvelope.

Suntem unic importator pentru brandul MAXAM de anvelope agricole si industriale .
Importam de asemenea brandurile SAILUN si HANKOOK
Suntem distribuitori pentru toate brandurile cunoscute MICHELIN, PIRELLI, GOOD YEAR, BRIDGESTONE, KLEBER, TAURUS, FIRESTONE, ALLIANCE.
Depozitele noastre cu o capacitate de stocare de peste 3000 de metri patrati ne permit a satisface majoritatea cererilor venite din partea clienților.
Departamentul nostru de vanzare acopera toate regiunile din Romania.
In Bucuresti avem 2 locatii cu service roti pentru turisme , camioane, agricole si industriale unde oferim toata gama de servicii pentru roti precum si servicii de mecanica usoara, ITP, tahograf, hotel de anvelope si spalatorie.
Detinem de asemenea 4 service-uri mobile, complet echipate si gata de interventie oricand, oriunde clientul are nevoie.

Expirat
Agent vanzari anvelope camion si agricultura  -  PRIMAT GOLD IMPEX S.R.L.