Gratis

Agent Telesales

Credex IFN SA
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunoasterea excelenta a limbii romane, atat in scris cat si verbal;
  • Orientare către obtinerea rezultatelor şi rezolvarea problemelor, capacitate de efectuare a activitatii de rutina;
  • Abilitaţi excelente de comunicare şi negociere;
  • Abilitati bune de operare PC (Microsoft Office);
  • Atentie la detalii, gandire logica, responsabilitate pentru activitatea desfasurata;
  • Spirit de echipa, atitudine pozitiva; Disponibilitate pentru a lucra în ture si sambata;

Descrierea jobului

  • Prezinta si promoveaza la telefon produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti;
  • Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora
  • Ofera suport clientilor/potentialilor clienti privind caracteristicile produselor si serviciilor companiei
  • Ofera suport clientilor pentru finalizarea solicitarilor de credit on-line si off-line
  • Contactarea telefonica a clientilor in vederea informarii cu privire la ofertele valabile

Parte a grupului ALTEX, alaturi de alte companii ce activeaza in domeniul serviciilor financiare (Credex Broker, Credex Pay), Credex IFN ofera produse si servicii financiare flexibile si inovative.

Cu un colectiv tanar si entuziast ne dorim sa ajungem un jucator de top pe piata serviciilor financiare din Romania.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024