Gratis

Agent suport franceza/germana/spaniola/olandeza/ceha

Clarismart Consulting SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre partenerii sai, persoane pentru postul de Agent suport clienti, cunoscatori de limba engleza si franceza sau engleza si germana,spaniola , olandeza, ceha nivel avansat.

Activitatea se poate desfasurata atat de acasa cat si in sistem hibrid ( si de acasa si de la birou).

Cerinte:
- cunostinte foarte bune de limba engleza si franceza sau engleza si germana, spaniola, olandeza, ceha
- abilitati de comunicare, de ascultare
- capacitatea de a oferi suport clientilor conform solicitarilor
- spirit de echipa si initiativa

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-raspunde la apelurile clientilor
-rezolva solicitarile clientilor atat la telefon, cat si pe e-mail
-ofera asistenta in acord cu conditiile si procedura companiei
-ofera supot tehnic
-cauta informatiile necesare in functie de fiecare situatie, folosind resursee puse la dispozitie de companie.

Beneficii:

- salariu fix
- tichete de masa
- sporuri
- asigurare medicala

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024