Gratis

Agent Social Media (Remote - PFA/SRL)

Atlantic London
10 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unor persoane creative, pasionate de mediul online, care doresc să facă parte dintr-o experiență captivantă în domeniul Social Media, alături de Atlantic London.

Ce vei face:
  • Vei fi maestrul postărilor captivante pe diverse canale de Social Media.
  • Vei contribui la extinderea și consolidarea bazei noastre de clienți prin prezența online.

De ce să ne alegi pe noi:
  • Libertate totală: vei lucra în confortul casei tale și îți vei stabili propriul program de lucru.
  • Control absolut: vei decide câte postări dorești să creezi și câți viitori studenți vei înscrie în program.
  • Câștiguri personalizate: vei primi comisioane atractive pentru fiecare student adus la Atlantic London.

Descrierea jobului

Dar asta nu e tot!
Oferim:
  • Oportunitatea de a explora beneficiile freelancing-ului într-un mediu tânăr și prietenos.
  • Diverse traininguri pentru dezvoltare profesională.
  • Îndrumări și sesiuni personalizate pentru a te ghida spre o carieră în Social Media.
  • Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să te avem în echipa noastră!

*În calitate de colaborator, va trebui să ai posibilitatea de a factura serviciile oferite.

Atlantic London Education este una dintre cele mai mari agenţii de recrutare studenţi din Londra. Cu numeroase certificări şi peste 10 ani de experinta în domeniu, noi oferim servicii complet gratuite tuturor clienţilor noştri, având contracte cu peste 40 de instituţii de învăţământ. Din cauza pandemiei, am părăsit agenţia din centrul Londrei şi activitatea noastră se desfăşoară exclusiv online, deci ne poţi ajuta de oriunde din lume.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024