Gratis

Agent servicii Rent a Car

Auto Drive Motion S.R.L.
6 poziții

Candidatul Ideal

Excelente abilități de comunicare și suport clienți
Abilități excelente de vânzări
Limba engleza la nivel B2, alta limba straina constituie un avantaj
Permis de conducere categoria B
Să poată lucra cu un program flexibil in ture de zi sau de seară
Experiență în îndeplinirea targetelor de vânzări si indeplinirea standardelor de calitate
Abilități excepționale interpersonale și de construire a relațiilor
Abilitatea de a urmări procesele definite de servicii și vânzări
Capacitatea de a gestiona situații stresante sau neobișnuite pentru a menține un serviciu bun pentru clienți
Abilități de bază de navigare pe computer și cunoștințe despre aplicațiile Microsoft Office

Descrierea jobului

Intampinarea clienților profesional și pregătirea contractului de închiriere
Crearea unei experiențe optimă de închiriere prin maximizarea oportunităților de vânzări și servicii
Consilierea clienților si indrumarea acestora catre suplimente opționale în funcție de nevoile acestora
Consiliere în calitate de expert cu privire la toate vehiculele din flota Pricecarz
Pregătiți toate documentele de închiriere și returnare corect și complet
Examinați parametrii de închiriere cu toți clienții pentru a asigura o înțelegere completă a tarifelor și a taxelor noastre de servicii
Oferiți servicii excelente pentru clienți în toate situațiile
Tratați reclamațiile clienților cu profesionalism și încredere
Gestionați toate întrebările telefonice și prin e-mail într-un mod prietenos și util

Pachet salarial atractiv, bonuri de masa si decontare transport
Oportunitati de crestere si dezvolatare in cadrul companiei in functie de gradul de implicare si performanta
Avantajul de a lucra in cadrul unui colectiv cu experienta in domeniu
Contract de munca pe perioada nedeterminata

Noi suntem PriceCarz, cei care se asigură ca toate drumurile duc la destinația clienților noștri.

PriceCarz, acea companie de închirieri auto din România care îți demonstrează că poate exista flexibilitate fără riscuri. Am înțeles încă din momentul lansării, că mobilitatea este un imperativ al zilelor noastre, așa că o oferim clienților noștri în cele mai avantajoase condiții. Misiunea noastră a rămas neschimbată și se rezumă în cateva cuvinte cheie: mobilitate, siguranță, încredere, confort, flexibilitate.

De peste un deceniu oferim încredere și respect. Punem la dispoziția tuturor clienților noștri o gamă ultra-modernă de mașini, în stare perfectă de funcționare, cu dată recentă de fabricație și kilometraj redus. Destinația celor care ne conduc mașinile devine însăși destinația noastră.
PriceCarz este activ în cele mai mari orașe din România: București, Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu și Târgu-Mureș, pentru că ne place să fim în preajma tuturor celor care vor să experimenteze flexibilitatea. Suntem aici pentru tine, 24/7 și vrem să credem că aducem responsabilitatea pe piața închirierilor auto din România. Îți propunem cele mai avantajoase oferte pentru cele mai calitative servicii, dintr-un simplu motiv: ne dorim să ajungi cu bine la destinație, in cele mai bune condiții de confort.

Călătorim împreună, oriunde vrei tu să ajungi.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024