Gratis

AGENT SERVICII CLIENTI

PHARMA TELNET -Distribuitor Dispozitive Medicale

Candidatul Ideal

Postul este post exclusiv de birou, activitatea se desfasoara la sediul companiei, incinta interioara de tip spatiu comercial, aflat la parterul Complexului Rezidential “NEW RESIDENCE GHENCEA" din Strada AREFU Sector 5 BUCURESTI (transport in comun: statia autobuzului este chiar in fata complexului).
Va recomandam sa evaluati SI localizarea firmei in functie de asteptarile dvs.!

  • Bune abilitati de comunicare (vorbit si scris) si de ascultare activa
  • Atentie distributiva, capacitate de concentrare, de memorare, de analiza si sinteza
  • Atitudine pozitiva, orientare spre rezultate, asumarea responsabilitatii
  • Abilitatea de a lucra eficient, cu sarcini multiple de lucru simultan, in dinamica acestora
  • Cunostinte dе Microsoft Office (Word, Excel, Email) si de lucru cu echipamente IT(pc,imprimanta,cititor card,etc)
  • Cunostinte de planificare si autoplanificare, managementul timpului
  • Cunostinte minime de contabilitate primara si gestiune (factura, aviz, comanda, registru de casa, NIR, stoc, etc)
  • Deprinderea de a lucra cu cifre si operatiuni matematice de baza (% discount, estimari valorice, similar)

Descrierea jobului

  • Vei interactiona si mentine fie telefonic/fie direct la sediu, relatia cu clientii in vederea identificarii problemelor si gasirii solutiilor
  • Vei mentine standardele de calitate pentru serviciile oferite
  • Vei аsigurа indeplinirea obiectivelor specifice (comenzi, livrari, inregistrari, confirmari, contractari, raportari, etc)
  • Vei asigura functiile administrative pentru serviciile operationale (prelucrare si evidenta documente, servicii logistice,facturare si operatiunile asociate, evidenta plati/incasari, registrul de casa, monetar, etc)
  • Vei administra bunurile din gestiunea de marfuri (evidenta stocurilor,avize livrare, facturi, note de transfer marfa, inventar)
  • Vei lucra mixt: atat individual cat si in echipa
  • Nu trebuie sa aduci clienti noi, nu ai target de vanzari individual, ai insa obiective de lucru specifice atat individuale cat si colective si ai schema de calcul clara de alocare a bonusurilor salariale pe care le vei obtine.
  • Vei contribui activ la cresterea afacerii si te vei implica direct in activitatile care urmaresc dezvoltarea acesteia.
  • Angajarea se va efectua in prima etapa pe durata determinata (3 luni), angajatorul avand si capacitatea cat si dorinta reala de a prelungi aceasta perioada cat si de a o actualiza ulterior in durata nedeterminata.
  • Intrucat exista reale oportunitati de dezvoltare profesionala si de cariera.
  • Concediul de odihna: 21 zile / an calendaristic.
  • Program de lucru: zile lucratoare legale, de luni pana vineri. Program de lucru 8 ore/zi, cuprins in intervalul orar intre 08:00 -19:00 (desi sunt 11 ore de la 08:00 – 19:00, vei lucra tot 8 ore/zi, insa vei avea alocat tura x8 ore/zi, saptamanal. Turele sunt repartizate: tura I: 08:00-16:00, tura II: 09:00-17:00 si tura III: 11:00-19:00). In primele 3 luni vei lucra orar de lucru fix de la 09:00-17:00.
  • Salariu motivant (baza fix de incadrare 50% + bonusuri 50%) si card valoric de masa (30 lei/zi lucrata).

Pharma Telnet SRL este companie cu capital romanesc, desfasurand activitati de import si comercializare dispozitive medicale. Echipa noastra isi asteapta noii colegi care sa sustina dezvoltarea companiei. De peste 17 ani, Calitatea si Pasiunea sunt principiile de baza ale afacerii noastre. Lucram majoritar in contract cu Casele de Asigurari de Sanatate din Romania insa avem in portofoliu si clienti persoane fizice si juridice. Produsele comercializate provin majoritar din achizitiile noastre direct de la producatorii externi (EU)

Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 22 Apr. 2024