AGENT SERVICII CLIENT (LIMBA ITALIANA) - NETWORK CONTACTS.RO

NETWORK CONTACTS.RO
5 poziții

Candidatul Ideal

- Să fii empatic
- Sa fii amabil
- Să oferi sprijin și informații precise și corecte
- Să fii bine pregătit
- Să îți placă să înveți cât mai multe
- Să fii curios
- Dacă ești o persoană deschisă și vorbăreață cu atât mai bine

Descrierea jobului

Firma noastă Network Contacts din Craiova este în căutarea de oameni pentru postul nostru de AGENT SERVICII CLIENT în limba italiană la un nivel B2-C1 vorbit.

Este obligatorie cunoștința pachetului MS Office și a folosiriii calculatorului.

Departamentul Inbound serviciu clienti preia, efectuează si gestioneaza apelurile provenite de la clienți , cu scopul de a le oferi informațiile de care au nevoie si de a solutiona eventualele probleme.

Ce cuprinde acest job?
- Să oferi suport telefonic clienților noștri prin informații precise și corecte
- Să fii empatic și amabil
- Să ai spirit de observație
- Să îți placă să găsești soluții

Ce oferim?
- Pregatire new-entry, program de training platit, suport on-the-job continuu, ședinte de feedback si coaching;
- Salariu competitiv, cu posibilitatea creșterii veniturilor atât prin bonusuri de performanță, cât și prin promovarea/vanzarea diferitelor servicii și produse;
- Tickete restaurant in valoare de 20 lei / zi
- Posibilitatea de a crește în companie
- Posibilitatea de a învăța noi lucruri și sisteme
- Orar de muncă flexibil
- ​Conditii optime de lucru, intr-o locatie dotată cu tehnologie de ultimă generație, situată în zona centrală a orașului Craiova.

Descrierea companiei

Network-Contacts Romania
Suntem un Contact Center tehnologic avansat, inovator și dinamic, specializat în activități de Customer Care și Direct Marketing.
Network Contacts Romania este filiala a Network Contacts Italia, unul dintre principalii jucatori italieni din sectorul BPO - Business Process Outsourcing, ITO - Information Technology Outsourcing si in dezvoltarea de tehnologii software inovatoare pentru pietele: Telecomunicatii, Banci, Finante, Industrie și Energie.

pentru detalii contactati-ne la:
Tel. 0746578277 (HR Network-contacts)
E-mail: HR.Recruiting@Network-Contacts.ro
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024