Gratis

AGENT SERVICII CLIENT (BACK-OFFICE)

NETWORK CONTACTS.RO
12 poziții

Candidatul Ideal

- cunoaste perfect limba româna (scris şi vorbit);
- are disponibilitatea de a ȋnţelege nevoile clientului şi de a găsi soluţii echitabile;
- are cunoştinţe medii de Microsoft Office sau orice alt program similar (xls., word, ppt);
- are cunostinte de operare calculator (Excel);
- are abilităţi de gândire sintetică şi analitică;
- are abilităţi de rezolvare a problemelor;
- are atenţie distributivă şi concentrată;

Descrierea jobului

Departament Reclamatii -Se va primii o baza de clienti care va trebuii gestionata exclusiv.Activitatea presupune solutionarea erorilor de facturare din sistem, stornari facturi in baza unor reclamatii intemeiate, emitere facturi automat/manual,transmitere raspunsuri prin e-mail si posta, dar va fi si activitate de call center, pastrandu-se legatura constant cu clientii din baza de date.
Se va lucra in remote odata cu finalizarea cursului, in functie de nivelul fiecarui angajat;
Programul de lucru va fi de Luni pana Vineri;

Ce iti oferim?
  • Un mediu de lucru modern si profesionist, in zona centrala a orasului;
  • Pregatire new-entry, program de training platit dar mai ales suport on-the-job continuu. Iti oferim un salariu competitiv si posibilitatea de a-ti mari veniturile prin bonusurile de performanta si bonusuri interne deoarece ne dorim ca impreuna sa fim cei mai buni. Suntem siguri ca si tu iti doresti sa fii cel mai bun iar implicarea iti va mari satisfactiile.
  • Salariu fix + ticket restaurant;
  • Beneficii: bonus de performanta;
  • Program de lucru: 8 h;

Network Contacts Romania este o companie subsidiara a Network Contacts, unul dintre principalii jucatori italieni din sectorul Business Process Outsourcing (BPO), Information Technology Outsourcing (ITO) si in dezvoltarea de tehnologii software inovatoare pentru urmatoarele piete: Telecomunicatii, Banci, Finanțe, Industrie și Energie.
În domeniul contact center, proiectăm, construim și gestionăm sisteme și soluții dedicate asistenței clienților, răspunzând nevoilor specifice ale acestora. Oferim servicii de consultanță legate de Customer Care, Customer journey si Customer Mapping, sprijinindu-ne clienții să stabilească o interacțiune pozitivă și eficientă cu utilizatorii finali, înțelegand și anticipand nevoilor acestora și oferindu-le o fluidă și plăcută Customer Experience.

pentru detalii contactati-ne la:
Tel. 0746578277 (HR Network-contacts)
E-mail: HR.Recruiting@Network-Contacts.ro
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024