Gratis

Agent Securitate

Orion Security SRL
30 poziții

Candidatul Ideal

  • Seriozitate.
  • Punctualitate.
  • Spirit de echipa.

Descrierea jobului

Societate de paza angajeaza agenti de securitate / paznici pentru spatii comerciale.
  • Oferim posibilitatea de calificare la locul de munca.
  • Salariu atractiv si luat la timp.

Oras Bacau / Roman: 0747.185.746
Oras Constanta: 0766.324.261
Oras Bucuresti : 0762.307.772 / 0785.244.401

Compania ORION SECURITY, companie privata cu capital romanesc, isi desfasoara activitatea pe piata romaneasca de servicii de paza si protectie de peste 10 ani, devenind in timp partenerul de incredere pentru o serie de firme din mediul privat si institutii de stat, oferind servicii : Activitati de protectie si garda.
Profesionalismul si seriozitatea de care am dat dovada in desfasurarea activitatiilor complexe de monitorizare, interventie rapida, paza si protectie au atras aprecierile clientilor nostri si recomandarile acestora, coducand la cresterea companiei ORION SECURITY. Astfel, compania a asigurat si asigura securitatea la importante obiective. Tratate corespunzator toate evenimentele aparute au fost solutionate la timp si eficient.
Implicarea activa a companiei ORION SECURITY in educarea si pregatirea continua a agentilor de paza, garzilor de corp a condus la stabilirea de noi standarde de calitate in pregatirea teoretica si practica a personalului. Considerand ca personalul este cea mai importanta resursa a companiei, ORION SECURITY a investit in permanenta in imbunatatirea performantelor angajatilor.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024