Gratis

Agent Rent-A-Car

RENTKRAFT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Bonusuri din vanzari directe si alte bonusuri de performanta.

Programul de lucru este flexibil in functie de activitatile programate.
In caz de necesitate, agentul va lucra si in weekend.

- atitudine optimista si prietenoasa;
- atentie la detalii;
- bune abilitati de organizare;
- posesor de initiativa si PERMIS DE CONDUCERE categoria B minim 2 ani (permisul este o conditie obligatorie);
- abilitati de orientare catre client;
- cunostinte de limba ENGLEZA, cel putin la nivel conversational.

Descrierea jobului

Va livra / prelua autoturismele oferite spre inchiriere.
Atributii specifice de intretinere parc auto.
Mentine relatia cu service-uri auto.
Emite contracte de inchiriere si fişe de predare-primire .
Va interactiona direct cu clientii companiei si va reprezenta compania in relatia cu acestia.

RentKraft Rent-a-Car este o companie ce inchiriaza autovehicule atat pe termen scurt cat si pe termen lung. Suntem foarte atenti cu clientii nostrii pentru a beneficia de cele mai bune servicii de „rent a car” de pe piata. Cu o experienta de peste 9 ani in domeniu, activam in 3 orase Iasi, Bacau si Suceava.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024