Gratis

Agent Rent A Car

Premium Alfa Cars S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui nou membru pentru echipa noastră din cadrul companiei noastre de închirieri auto din Cluj-Napoca. Dacă deții permis de conducere categoria B, vorbești limba engleză, ești o persoană punctuală și de încredere, căruia îi place interacțiunea cu oamenii si mediul de lucru dinamic, atunci ai șansa de a deveni parte a echipei noastre.

Descrierea jobului

CE TREBUIE SĂ ÎNDEPLINEȘTI PENTRU A FI CANDIDATUL IDEAL:
  • Permisiunea de conducere categoria B și experiența în conducere corespunzătoare.
  • Cunoștințe de limba engleză pentru a comunica eficient cu clienții internaționali.
  • Punctualitate și abilitatea de a lucra cu program flexibil.
  • Corectitudine și atenție la detalii pentru a asigura procesul de închiriere se desfășoară fără probleme

CE RESPONSABILITĂȚI VEI AVEA:
  • Efectuarea procesului de închiriere a mașinilor, inclusiv completarea documentelor necesare și instruirea clienților asupra utilizării autovehiculului.
  • Interacționarea profesională cu clienții și furnizarea de servicii excelente pentru a asigura satisfacția acestora.
  • Respectarea politicii și procedurilor interne ale companiei pentru a menține un mediu de lucru sigur și eficient.
  • Atentia la detalii si minime verificari ale autoturismelor (nivel ulei, antigel, lichid de parbriz, cauciucuri, stergatoare etc.)
  • Deplasari la colaboratori (service, piese auto, dezmembrari, vopsitorie etc.)
  • Transferuri clienti catre alte orase
  • Intretinerea si mentinerea impecabila au autoturismelor de inchiriat

CE OFERIM:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos.
  • Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri în funcție de performanță.
  • Telefon si masina de serviciu
  • Program flexibil

Suntem o companie de inchirieri auto care isi pune bazele pe respect, calitate, incredere si satisfactie, prezenti pe piata de peste 10 ani. Punem la dispozitia clientilor un parc auto multimarca, servicii impecabile si seriozitate.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024