Gratis

Agent livrator

SC KOBER SRL

Candidatul Ideal

- posesor permis conducere categ.C, atestat ADR marfuri periculoase, certificat profesional si card tahograf

Descrierea jobului

Efectueaza deplasari pe traseul stabilit pentru zona de responsabilitate, in vederea onorarii comenzilor cu respectarea planificarii orare stabilite.

Tip job: Ful time

Alte beneficii:
- salarizare fixa + bonusuri in functie de livrarile efectuate
     - tichete de masa
- Prima de Paste si Craciun
- asigurare medicala privata care acopera servicii medicale atat din domeniul privat cat si public

CV-urile se pot transmite pe adresa de email: office.cluj@kober.ro sau office.savinesti@kober.ro

Nota de informare privind datele cu caracter personal

Prin transmiterea CV-ului dvs., intelegem ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de biroul de resurse umane al SC KÖBER SRL in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.
SC KÖBER SRL isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.In cazul in care profilul dvs. nu se califica pentru o selectie la o pozitie la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pana la finalizarea procesului de recrutare, pentru o perioada de maxim 3 luni, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor. Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila și anuntata pe site-urile de recrutare.

A fost prima companie privata producatoare de lacuri si vopsele din Romania, fondata in 1990 de inginerul Aurel Köber. Astazi, Köber este furnizorul national de vopsele si rasini pentru piata produselor decorative si industriale.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024