Gratis

AGENT LIVRARI Servicii Rent-a-Car

WLC EXPERT SERVICES SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, bazat pe disciplină și planificarea activităților, astfel încât să eviți sau să elimini situațiile neplăcute?
WLC închirieri auto recrutează - Agent de Livrări - OTOPENI ( se lucreaza in ture - 12/24 - 12/48) !

Pentru a-ți duce la îndeplinire activitățile zilnice, e important:
* să respecți întocmai procedurile de lucru referitoare la activitățile de livrări auto către clienți
* să identifici soluțiile optime de evitare și eliminare a problemelor care apar pe parcurs
* să îți placă să lucrezi în echipă
* să nu te plictisești când ai de gestionat detalii și informații specifice repetitive
* să fi puternic orientat către client

Experiența anterioară în domeniul serviciilor auto constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Iată, în mod concret ce vei face:
1. Respecți și urmezi pașii de închiriere autoturismelor din flotă
2. Predai și preiei autoturismele de închiriat de la clienți
3. Verifici starea autoturismului în totalitate, atât la predare cât și la preluare
4. Încasezi de la clienți sumele aferente serviciilor prestate
5. Întocmești procesele verbale de predare-primire
6. Semnalezi autoturismele ce necesită întreținere și mentenanță conform procedurii de lucru
7. Colaborezi cu membrii echipei pentru a îmbunătăți activitățile zilnice și rezultatele obținute

Programul este flexibil, în ture. Pachetul salarial este format din salariu fix plus bonuri de masa si bonusuri de performanta.
Dacă nu mai stai pe gânduri, aplică aici sau trimite-ne CV-ul tău pe adresa de email office@wlc.ro pentru a intra în procesul de selecție.

WLC AUTO este o companie cu o tradiție de 12 ani, specializată în servicii auto integrate de Rent a Car, Service Auto, Parcare cu plată si Asistență Rutieră.
Ne propunem să oferim servicii de rent a car complete și eficiente, la un preț corect și transparent.
Suntem o echipă formată din oameni empatici si dedicați.
Valorile precum integritatea, transparenta, respectul, flexibilitatea, seriozitatea și responsabilitatea sunt principii și calități pe care ni le asumăm în procesul de lucru de zi cu zi și care ne ghidează atât în modul în care ne raportăm față de clienții noștri, cât și în modelul de cultură organizațională.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024