Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Agent livrari cadouri, flori si surprize - Bucuresti sect. 4

HTD GLOBALMEDIA S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Iti place place sa conduci? Iubesti masinile si cauti un job legat de domeniul auto?

Vrei sa faci oamenii fericiti in fiecare zi prin livrarea de flori si cadouri la domiciliu in Bucuresti si sa fii rasplatit atat cu zambetele destinatarelor cat si cu un salariu generos?

Hai in echipa noastra!

Indeplinesti conditiile de mai jos?

- Ai permis categoria B (minim 1 an experienta, sau 10.000 km)
- Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat), fara cazier judiciar
- Locuiesti in sectorul 6 sau in apropiere
- Esti student sau absolvent de facultate
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie
- Sociabil, buna comunicare interpersonala, spirit de echipa.

Aplica cu CV-ul tau la jobul nostru si hai sa ne cunoastem la un interviu!

Descrierea jobului

- Deplasarea la adresa clientilor conform programului de comenzi, in zona arondata, cu ajutorul masinii puse la dispozitie de catre ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄companie
- Livrarea produselor de tip flori, aranjamente, buchete, cadouri, similare.
- Ridicarea produselor comandate de catre companie de la furnizori
- Unde este cazul, incasarea comenzilor ramburs.

Oferim un salariu generos de 3500-4000 lei, bonusuri de performanta, masina de serviciu, contract de munca perioada nedeterminata!

Compania detine mai multe magazine online din domeniul flori si cadouri, pentru care asigura livrarea cu personal propriu in Bucuresti si Ilfov. Ne mandrim cu un mediu de lucru placut, cu o echipa tanara si dinamica, cu sarcini si responsabilitati clare, bazate pe respect, recunoasterea meritelor si recompensarea performantelor.
Publicat 25 Mai 2024 Reactualizat 15 Iun. 2024 Expiră 24 Iun. 2024