Gratis

Agent Inmatriculari

Premium Fruct srl

Candidatul Ideal

Profilul candidatului:
- Studii superioare
- Persoana riguroasa, tenace, organizata
- Capacitate foarte buna de comunicare, relationare si concentrare
- Seriozitate

Descrierea jobului

Descriere job:
- activitate de birou
- introducere date in aplicatii
- intocmire dosare inmatriculare auto

Responsabilitati:
- asigurarea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄corectitudinii intocmirii dosarelor de inmatriculare auto
- organizarea si arhivarea documentelor
- rezolvarea in timp util a sarcinilor de lucru

Beneficii:
- Mediu de lucru modern si dinamic
- Formare si dezvoltare profesionala
- Program de lucru: L – J 9 – 17, V 9 – 14
- 21 de zile de concediu + 1 zi in plus pentru ziua ta de nastere
- Birouri Cotroceni, 700 m metrou Eroilor

Premium Fruct srl este o companie romaneasca care sub brandul Profructta fabrica si distribuie sucuri naturale 100%, din fructe romanesti si citrice, limonade imbuteliate in sticla de sticla. Compania are birourile in Bucuresti, str. Prof. Dr. Victor Babes nr. 3, sector 5 si fabrica in Campulung Muscel, str. Alexandru cel Bun nr. 21A, judetul Arges. www.profructta.ro

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024