Gratis

AGENT IMOBILIAR

SERDOK INTERNATIONAL S.R.L.

Candidatul Ideal

Agent Imobiliar

Daca esti oprezenta placuta si echilibrata si doresti sa te dezvolti personal, noi te putem ajuta!

Suntem în căutarea unui Agent Imobiliar talentat și pasionat, care să se alăture echipei noastre dinamice și să contribuie la succesul proiectelor noastre.

Rolul tău:

-Identificarea și prospectarea clienților potențiali pentru vânzarea proprietăților imobiliare,
-Prezentarea proprietăților disponibile clienților și oferirea de consultanță în alegerea celor mai potrivite opțiuni,
-Coordonarea vizionărilor și negocierea contractelor de vânzare ,
-Întocmirea și gestionarea documentelor și actelor necesare în procesul de tranzacționare,
-Menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea unei rețele pentru proiectele urmatoare.

Descrierea jobului

Cerințe:

-Experiență anterioară în vânzări imobiliare sau într-un rol similar de minim 5 ani,
-Abilități excelente de comunicare și ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄negociere,
-Abilitati de gestionare si promovare a proprietatii in mediu online ( Facebook, Google, Instagram, etc.),
-Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona eficient mai multe tranzacții simultan,
-Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele în continuă schimbare ale industriei imobiliare,
-Obligatoriu Permis de conducere și disponibilitate pentru deplasări în teren,

Experienta in vanzari este considerata un atu in selectia candidatilor.

Noi iti oferim:
- carte de munca, salariu fix la care se adauga bonusuri motivante in functie de reusite,
- posibilitate de dezvoltare profesionala,
- plan de marketing pentru promovare,
- carti de vizita si materiale de promovare,
- telefon, laptop.

Daca sunteti interesat sa faceti parte dintr-o echipa de succes si sa va dezvoltati o cariera in domeniul imobiliar, ne puteti trimite CV-ul dvs.
Va asteptam sa deveniti parte din echipa noastra si a impartasi experienta dobandita impreuna cu clientii nostri.

Descrierea companiei

Dezvoltator imobiliar.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024