Gratis

Agent imobiliar

PREMIER Grup Est
2 poziții

Candidatul Ideal

Convinge-ne că tu ești omul de vânzări care ne va întregi echipa! Sună-ne să te programezi la interviu!

Ne dorim pe cineva perseverent și ambițios, care să se alăture echipei noastre de Agenți Imobiliari.

Candidatul ideal:
  • să ai experiență în vânzări/imobiliare/horeca/livrări
  • să ai permis de conducere cat. B
  • să te identifici cu ținuta office
  • să fii disponibil full-time
  • să fii o persoană proactivă în relația cu clienții
  • să fii motivat să înveți
  • să ne suni, ca să te programezi la un interviu. ;)

Descrierea jobului

Vrei un venit lunar între 800€ - 5.000€ ?

Căutăm să ne întregim echipa de profesioniști; ne dorim să fii o persoană determinată, onestă, serioasă, cu bune abilități de negociere, spirit de echipă și permis de conducere.

Asigurăm:
  • toată logistica necesară și birou central - lângă Palas
  • oferte imobiliare în exclusivitate - investiții
  • soft-uri specifice
  • promovare de top în toate platformele social media și toate site-urile de specialitate
  • contract de muncă și comision din vânzări - pe care îl vom stabili împreună în funcție de experiența ta și, mai ales, în funcție de rezultatele pe care ți le poți asuma.
  • bonusuri de performanță
  • o echipă prietenoasă, mereu gata să te ajute
  • respect față de timpul tău liber.

Pe scurt despre noi: fii profesionist de câte ori se poate. Și întotdeauna se poate! Suntem o echipă cu experiență de peste 15 ani în domeniul imobiliar, o echipă relevantă pe piața ieșeană, orientată către performanță, cu focus permanent pe client.
Vino să-ți punem la dispoziție tot ce ai nevoie pentru a deveni și tu un Agent Imobiliar de succes!
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024