Gratis

AGENT IMOBILIAR

Plus Prime Investment
10 poziții

Candidatul Ideal

Companie Imobiliara situata in zona ultracentrala angajeaza agent imobiliar cu sau fara experienta.
Se ofera training gratuit, conditii avantajoase, salariu motivant + bonusuri atractive.
Te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Descrierea jobului

Companiе Imobiliarа cu experiеnta in domeniu dе peste 18 аni, scopul principаl еste intermediеrеа (vаnzari si inchiriеri) a imobilelor din Bucurеsti si o colаborare foаrtе bunа cu o gama larga de clienti.
Ca si agent imobiliar, vei face parte dintr-o echipa bine pregatita, alaturi de colegi prompti care ofera o consiliere cat mai buna clientilor nostri.
Datorita pregatirii si promptitudinii, castigurile unui agent imobiliar sunt pe masura valorii, plus ca beneficiaza si de bonusuri de performanta.

Plus Prime este o companie Imobiliara cu experienta in domeniu de peste 18 ani care se ocupa in principal cu intermediere (vanzari si inchirieri), consiliere si evaluare. Compania ofera conditii avantajoase si o pregatire cat mai buna pentru fiecare agent imobiliar care face parte din echipa noastra.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024