Agent Imobiliar | 600-3500 $ | Part-time / Full -time Remote

Roga Concept Imob Solutions S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul imobiliar sau în vânzări este un avantaj DAR nu este obligatorie.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Cunoștințe solide despre piața imobiliară din București.
Abilitatea de a lucra independent și de a gestiona propriul portofoliu de clienți.
Orientare către atingerea obiectivelor și determinare de a obține rezultate.
Permis de conducere și acces la un vehicul propriu (opțional).

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui agent imobiliar talentat și pasionat care să se alăture echipei noastre din București pentru a ne ajuta să oferim servicii de calitate clienților noștri din domeniul imobiliar. Acesta este un post remote, dar cu bază în București, și oferă potențialul de a câștiga un venit atractiv în funcție de performanța personală.

Responsabilități:
Identificarea și evaluarea proprietăților imobiliare potențiale pentru a le lista sau pentru a le vinde clienților.
Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții, asigurându-le servicii imobiliare de cea mai înaltă calitate.
Efectuarea vizionărilor și prezentarea proprietăților potențiale cumpărătorilor sau chiriașilor.
Participarea la negocierile pentru închirierea sau vânzarea proprietăților.
Menținerea unei cunoștințe actualizate a pieței imobiliare și a tendințelor locale.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru a promova proprietățile listate.
Gestionarea documentației și a procesului de tranzacție imobiliară.

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra remote și de a-ți gestiona propriul program.
Venit atractiv, cu posibilitatea de a câștiga între 600 și 3000 de euro, în funcție de performanță.
Suport și resurse pentru a-ți dezvolta cariera în domeniul imobiliar.
Acces la o bază de date vastă de proprietăți și clienți.
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și de a învăța de la profesioniști experimentați în domeniul imobiliar.

First established in May 2021 this real estate agency , Lion Imobiliare has been expanded across all Bucharest and also starting in big city in Romania with an virtual office for those not located nearby.Blending the teamwork of an old fashioned traditional office with the latest technology from the 21st century. After some years with industry experience , Lion Imobiliare has leanerd that it is the relationships he creates with his clients that matter most. We belive that the people we work with make difference and we want to be one of those people for you !
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024