Gratis

Agent Imobiliar / Oferim 70% Procent

TRUST VEST S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unor agenți imobiliari pasionați și dornici să se alăture echipei noastre dinamice, unde clienții sunt în centrul atenției, iar excelența este un obiectiv comun. Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă orientată spre succes și să ai acces la comisioane atractive de până la 70%, atunci ai ajuns în locul potrivit.

Cautam parteneri care:

- Sunt dispusi sa se dedice dezvoltarii profesionale in mod constant
- Sunt interesati sa investesteasca timp in educatia lor
- Stiu că disponibilitatea înseamnă un avantaj semnificativ fata de competitori
- Stiu că au în spate o echipă competitivă și puternică care le oferă sprijin în orice situație;
- Stiu că fac parte dintr-o companie complexă, în permanentă expansiune, unde profesionalismul, ambiția, perseverența și etica morală nu lipsesc
- Isi doresc sa aibe venituri considerabile, direct proportionale cu munca depusa si in acelasi timp, libertatea de a imbina viata personala cu cea profesionala dupa bunul sau plac.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Responsabilitatea principala este de a fi alături de clienții noștri pe tot parcursul procesului de tranzacție imobiliară, oferindu-le o asistență de calitate și consiliere pentru a le satisface nevoile și a le facilita deciziile informate.
- Prospectarea pietei pentru a aduce noi proprietati de vanzare pentru clientii nostri
- Follow-up pentru clientii deja existenti;
- Deplasarea pe teren pentru a prezenta ofertele clientilor;
- Crearea unui portofoliu de clienti si oferte.

Ce oferim:

- Cel mai mai mare procent oferit de o agentie imobiliara: pana la 70%
- Platforme de promovare: Imobiliare.ro, Olx, Storia,Romimo, Publi24, www.trustestate.ro si nu doar.
- Infrastructură de lucru bine optimizata
- Traininguri

Nu exista limite de castig, va fi proportional cu nivelul de munca prestat si gradul tau de implicare.
Ce nu putem oferi este un program de lucru. De ce? Pentru ca stim ca daca vrei sa ai rezultate mari, doar alaturi de colegii tai de la birou poti face asta!

Suntem o companie dedicată în întregime satisfacerii nevoilor și intereselor clienților noștri în domeniul imobiliar. Ne angajăm să oferim servicii de înaltă calitate, construind relații de încredere pe termen lung cu clienții noștri.

La Trust Real Estate TImisoara, credem în transparență, integritate și profesionalism. Fiecare decizie pe care o luăm are în vedere beneficiul și confortul clienților noștri. Echipa noastră de agenți imobiliari primește sprijinul necesar pentru a-și atinge potențialul maxim, beneficiind de comisioane competitive de până la 70%. Credem cu tărie că succesul agenților noștri este un indicator al succesului nostru ca și companie, motiv pentru care investim în recompensarea lor echitabilă și meritată.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024