Gratis

Agent imobiliar cu sau fara experienta

THE BLACK SWAN S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

CĂUTĂM NOI COLEGI PENTRU POZIȚIA DE CONSULTANT IMOBILIAR ÎN AGENȚIA IMOBILIARĂ THE BLACK SWAN DIN PLOIEȘTI

În anul 2024 poți face o schimbare, care te va ajuta atât pe plan profesional, cât și pe plan individual: îți poți începe propria afacere, dar nu de unul singur!
În agenția imobiliară The Black Swan ai parte de tot suportul necesar pentru a ajunge la performanțe excepționale în domeniul imobiliar. Prin devotament, multă muncă și perserverenta, poți avea un succes grăitor în această industrie, alături de câștiguri nelimitate. Este singurul domeniu în care poți genera venituri considerabile într-un timp foarte scurt, investiția materială fiind egală cu zero. Există un potențial imens, lipsa de profesionalism din acest domeniu este vizibilă, iar asta ne creeaza un mare avantaj.

Deci este simplu, pentru a avea succes trebuie doar să te identifici cu un profesionist, iar de asta avem noi grijă :)

Iată ce căutăm într-un nou coleg/a, că să fie toată lumea mulțumită:

1. Să țină la glume și să aibă o fire deschisă și pozitivă, așa cum avem și noi.

2. Să fie de treaba, nu vrem oi negre în birou :)

3. Să țină cont de aspectul fizic, așa ne transmitem imaginea companiei către clienți, alături de cunoștințele noastre în domeniu.

4. Să fie dispus să învețe în mod constant! Că să evoluezi, trebuie să înveți.. Iar atunci când înveți, ai rezultatele cele mai bune.

5. Să fie harnic și motivat. Acest domeniu cere de la noi o implicare de 110%, ceea ce înseamnă că trebuie să punem la punct capacitatea de a ne automotiva pentru a demonstra de ce suntem capabili. Motivația necondiționată și dorința de a învață din experiențe sunt vitale pentru a avea succes.

6. Să fie organizat, atât în treburile lui, cât și în birou.

7. Să fie ambițios și perseverent! Perseverență garantează succesul!

8. Să fie un comunicator bun, atât în scris, cât și la telefon, dar mai ales față în față.

9. Experiență în domeniu nu este obligatorie, însă disponibilitatea și munca, alături de cei 7 ani de acasă, sunt.

10. Să fie pregătit pentru un domeniu dinamic, în care să interacționeze cu mulți oameni, și pentru provocări constante! Vârstă contează mai puțin, însă atitudinea și perseverență sunt esențiale!

11. Să aibă capacitatea de a își asuma riscuri și să fie optimist.

12. Să dețină dispozitive electronice (laptop, telefon) pe care își va desfășura activitatea.

13. Să-și poată asuma plata exclusivă prin comisionare la succes, nu pe baza de salariu.

Descrierea jobului

Ce o să faci în calitate de consultant imobiliar?

1. O să identifici și o să evaluezi ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈imobile pentru listare

2. O să intermediezi proprietăți pentru vânzare

3. O să mergi la vizite și întâlniri cu potențialii clienți

4. O să te ocupi de procedurile birocratice și administrative de vânzare-cumpărare a unui imobil

5. O să faci follow-up cu clienții

Descrierea companiei

Ce oferim?

1. O gașcă faină

2. Susținere

3. Curs inițial de formare și tot suportul necesar învățării în etape clare

4. Program flexibil

5. Training-uri periodice

6. Cursuri

7. Birou (cu tot cu scaun)

8. Atmosfera de lucru plăcută

9. Seriozitate

10. Multe cadouri și surprize

11. Acces la evenimente business

12. Posibilitatea de a-ți crea relații de calitate cu oameni de success

De când putem începe treaba?

Cât se poate de repede. Chiar de mâine am vrea. :)

Dacă ai citit acest mesaj, ți se potrivesc punctele de la început și te-am entuziasmat, ne poți lăsa un CV (cu poză de profil și cont de Facebook sau Insta public) la următorul mail: theblackswan@tbsnest.ro .

De asemenea, te rugăm să răspunzi la următoarea întrebare: De ce vrei acest loc de muncă? Atenție, CV-ul se va lua în considerare doar dacă mai regăsim în mail-ul tău și celelalte două cerințe.

Cu astea fiind spuse, îți așteptăm mail-ul!

P.S.: Ne-ar ajuta un share! Poate ai vreun prieten pe care îl interesează un loc de muncă atractiv.

P.P.S: Poate chiar puteți lucra împreună :)
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024