Gratis

AGENT IMOBILIAR cu sau fara experienta

Regis Imobiliare S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Exact asa cum esti tu, remarcabil, in cadrul unei intalniri vom stabili impreuna daca este reciproc avantajos sa colaboram.

Dar cateva conditii, consideram noi, sunt esentiale:
- Experienta cumulata in mediu profesional de minim 3 ani;
- Spirit antreprenorial ( incasarile tale vor fi direct proportionale cu volumul individual de tranzactii) ;
- Sa fii o persoana perseverenta, dinamica, intreprinzatoare, adaptabila si comunicativa;
- Abilitati excelente de organizare, planificare si gestionare a timpului de lucru;
- Atitudine pro- client;
- Rezistenta la stres;
- Posesor permis auto, eventual si masina;
- Eleganta in tinuta, in comunicare si in atitudine este cea potrivita pentru conceptul serviciilor noastre.

Descrierea jobului

- Analiza si cunoasterea pietei imobiliare
- Oferi consultanta imobiliara;
- Identifici nevoile clientilor;
- Promovarea conceptului firmei;
- Facilitezi negocierile între cumpărător și vânzător;

Beneficii:
- Venituri mult peste media națională, direct proportional cu trazactiile incheiate;

- Colaborare pe bază de contract și comision procentual din tranzacțiile realizate.;
- Oportunitatea dezvoltarii tale profesionale;
- Mediu de lucru placut si antrenant;
- Job Remote;
- Program flexibil;
- Un altfel de training, specializat, personalizat si axat pe dezvoltare profesională;
- Logistica si softuri necesare pentru desfasurarea activitatii in conditii optime;
- Promovarea proprietatilor pe cele mai importante site-uri de imobiliare;
- Posibilitatea de a-ți dezvolta propria echipă în cadrul companiei.

Noi la REGIS Imobiliare ne mândrim să oferim servicii de top în industria imobiliara și cunoștințe extinse printr-o echipă de experți imobiliari prietenoși. Suntem cunoscuți pentru abordarea noastră profesională și personalizată, astfel încât clienții noștri să se poată bucura de servicii imobiliare premium și suntem în căutarea unor talente noi care să se alăture echipei noastre.
REGIS Imobiliare
este o companie de administrare si intermediere imobiliara de prim rang din Brasov care ofera solutii complexe si complete pentru a va satisface cerintele. Expertiza noastra consta in oferirea unei game largi de optiuni pentru a se potrivi aspiratiilor dvs. Printre serviciile noastre sunt incluse: Consultanta, Intermediere , Cumparare, Vanzare, Inchiriere, Managementul proprietatiilor, Investitii imobiliare, Servicii dedicate dezvoltatorilor , etc. Datorita contactelor noastre influente cu multi constructori si dezvoltatori din orasul Brasov si din zona metropolitana va oferim cele mai bune solutii imobiliare.

Echipa noastra are o intelegere aprofundata a nevoilor de baza ale proprietarilor si ale investitorilor si ofera solutii inovatoare in domeniul imobiliar.

Avem o echipa de consultanti instruita in domeniul proprietatilor dinamice si manageri de afaceri imobiliare cu experienta.

Echipa este solida din punct de vedere tehnic si juridic, are cunostinte aprofundate despre conformitatile locale, culturile, obiceiurile, legile etc. pentru oricare dintre cerintele dumneavoastra.

Investim in tehnologie si sisteme de gestionare a informatiilor pentru a fi in conformitate cu viziunea imobiliara nationala si pentru a avea la indemana datele necesare pentru a performa, in avantajul clientului nostru.

Prezenta noastra puternica in canalele de socializare si publicitatea in portalurile imobiliare ne permite sa accesam cele mai noi proprietati si sa pastram legatura cu scenariul in schimbare rapida din industria imobiliara.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024