Gratis

Agent imobiliar cu/fara experienta

CR IMOB STANDARD SRL
12 poziții

Candidatul Ideal

Salarizarea este pe baza de comision 50% din tranzactiile efectuate, la care se pot adauga bonusuri in functie de performante. Nu se ofera salariu fix. In cadrul companiei noastre aveti posibilitatea de a face incasari intre 1000 si 3000 de euro inca din prima luna. Program de lucru Full time.

Candidatul pentru postul de Agent Imobiliar trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- Sa detina excelente abilitati de comunicare;
- Cunostinte operare PC;
- Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive;
- Prezenta business;
- Perseverent, punctual, dornic de succes;

Descrierea jobului

Responsabilitatea principală este intermedierea tranzacțiilor de vanzare și închiriere a imobilelor din Bucuresti din portofoliul agenției. Venim zilnic la birou (sau mergem pe teren) cu entuziasm, cu placerea de a lucra cu colegii si cu dorinta de a oferi clientilor cele mai bune servicii posibile.
- Prospectarea pieţei pentru aducerea de noi proprietăți de vânzare/inchiriere pentru clienții noștri.
- Follow-up pentru clienţii deja existenţi
- Deplasarea pe teren pentru a prezenta ofertele clientilor.

Ce avantaje ai lucrand cu noi?
- Oportunitatea de a te dezvolta profesional într-o echipă tanara.
- Posibilitatea de a-ti dezvolta propria echipa.
- Program flexibil
Vrei sa faci parte din echipa noastra? Asteptăm să te cunoaștem!
Activitatea de agent imobiliar nu se adreseaza celor care sunt studenti si au ca si prioritate facultatea.
Acest post se adreseaza doar celor care locuiesc sau intentioneaza sa locuiasca in Bucuresti.

CR Imobiliare este o companie in dezvoltare ce are ca obiect principal de activitate intermedierea tranzactiilor imobiliare,oferind servicii de consultanta avansata in vederea inchirierii sau vanzarii proprietatilor imobiliare. Ne propunem sa oferim clientilor nostri cea mai reusita experienta atunci cand vine vorba despre o tranzactie imobiliara, fie ea vanzare, cumparare sau inchiriere.
Consideram ca este de datoria noastra nu doar sa gasim o proprietate potrivita clientului, ci sa gasim proprietatea ce reprezinta clientul, combinatia perfecta intre cerintele clientului, pret, locatie, facilitati si design
In cadrul agentiei noastre aveti posibilitatea de a va dezvolta propria echipa, de a fi intraprenori.
Publicat 24 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024