Gratis

Agent Imobiliar Cluj

VISION ENTERPRISE S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoană motivată, cu o abordare proactivă și o pasiune pentru industria imobiliară. Experiența anterioară în vânzări sau în domeniul imobiliar este un avantaj, însă nu este obligatorie. Capacitatea de a lucra în echipă, abilități excelente de comunicare și orientare către clienți sunt esențiale.

Descrierea jobului

Ca membru al echipei noastre, veți fi responsabil de intermedierea și gestionarea tranzacțiilor imobiliare, în principal în zona Clujului. Acest lucru implică identificarea și contactarea potențialilor clienți, prezentarea proprietăților disponibile, negocierea termenilor și încheierea cu succes a tranzacțiilor. Oferim un pachet competitiv de beneficii, inclusiv comisioane atractive și oportunități de avansare în cadrul companiei.

Urgent Imobiliare este o agenție imobiliară de încredere, specializată în tranzacții imobiliare rapide și eficiente. Cu o echipă dedicată și o abordare orientată către clienți, ne angajăm să oferim servicii de cea mai înaltă calitate în industria imobiliară. Suntem prezenți pe piața imobiliară din Cluj și suntem recunoscuți pentru profesionalismul și angajamentul nostru față de clienți și angajați. Alătură-te echipei noastre și fii parte din succesul nostru în continuă creștere!

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024