Gratis

Agent imobiliar asociat RE/MAX Golden Home

GOLDEN HOME LUX S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Oare vrei sa ai succes? Ce ai face pentru asta ? Cat de mult iti doresti ?
Aici suntem asociati nu angajati ! Nu avem salariu fix dar avem posibiliatatea de a castiga nelimitat pentru ca suntem antreprenori in cel mai puternic business din real estate ! Asa ca, daca iti poti asuma responsabilitati, daca poti gandi pe termen lung si daca simti ca poti face fata provocarilor, Te asteptam in echipa noastra .

Vrei să te dezvolţi profesional într-un mediu dinamic, care presupune independenţă şi comunicare.Primii paşi în dezvoltarea ta profesională sunt, de cele mai multe ori, definitorii pentru cariera pe care o vei avea.
Alege RE/MAX dacă:
- vrei să te orientezi către un domeniu dinamic care îţi va aduce multe provocări şi satisfacţii, totodată;
cauţi un job la care să te adaptezi uşor utilizându-ţi abilităţi precum comunicarea şi capacitatea de gestionare independentă a sarcinilor;
- îţi doreşti să lucrezi pe o poziţie care să îţi permită libertate de mişcare, gestionarea timpului în funcţie priorităţi şi câştiguri financiare peste aşteptări;

Descrierea jobului

10 motive să devii agent RE/MAX

Independenţă – Ai independenţă financiară, eşti propriul tău şef
Time management – Îţi gestionezi timpului după bunul plac
Educaţie – Beneficiezi de cel mai bun sistem de educaţie din domeniu
Reţea – Poţi fi unul din cei peste 120.000 agenţi la nivel global, ceea ce îţi poate aduce colaborări profitabile, recomandări, promovare şi dezvoltare personală
Tehnologie – Ai la îndemână cel mai complet şi complex sistem de unelte tehnice din piaţă
Suport – În RE/MAX eşti în propria afacere, dar nu de unul singur. Beneficiezi de suportul unei echipe de specialişti
Brand – În ziua în care te alături RE/MAX, întreaga lume îţi va cunoaşte numele
Marketing – Ai la dispoziţie o gamă variată de materiale şi o echipă de profesionişti care te ajută să te promovezi
Evenimente – Ai acces la cele mai bune evenimente de profil din lume, training-uri, conferinţe şi convenţii
Echipă – În RE/MAX eşti într-o familie, indiferent în ce colţ al ţării te afli

RE/MAX este o forţă globală, numărul 1 mondial în real-estate şi tinde să devină liderul naţional în imobiliare, pentru România. Acesta este motivul pentru care ne-am decis în 2013 să preluăm managementul regional şi suntem angajaţi total în această viziune. Mai mult, pentru România ne dorim ca până în 2023 să avem 110 birouri francizate şi peste 1.000 de agenţi afiliaţi.

RE/MAX România a luat naştere în 2006. Odată cu preluarea managementului regional, în 2013, intenţia noastră a fost să dezvoltăm reţeaua RE/MAX pe principii mult mai sănătoase, aşa cum funcţionează cu succes în cele peste 100 de ţări în care sunt afiliaţi peste 120.000 de agenţi.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024