Gratis

AGENT IMOBILIAR ARAD

SC ALVIO RAIS BUSINESS S.R.L
2 poziții

Candidatul Ideal

• Dornic sa invete si sa se perfectioneze continuu;
• Optimist și focusat pe rezultate;
• Responsabilitate, seriozitate, punctualitate și cu spirit antreprenorial;
• Tinuta office (business);
• Bune abilitati de comunicare si negociere;
• Promptitudine in realizarea sarcinilor, abilitati de munca in echipa;
• Detinator de permis conducere categoria B si autoturism;
• Experienta in vanzari constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Atributii:
• Organizarea de vizionari cu potentialii clienti in vederea achizitionarii imobilelor/terenurilor/spatiilor comerciale;
• Prospectarea pietei imobiliare in vederea crearii unui portofoliu cu imobile/terenuri/spatii comerciale;
• Administrarea bazei de date cu proprietati;
• Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie;
• Promovarea proprietatilor din portofoliu in mediul online;

Beneficii:
• Contract de colaborare
• Comision atractiv in functie de performante;
• Program de lucru flexibil;
• Telefon de serviciu;
• Acces gratuit la toate materialele/platformele detinute de Agentie;
• Promovare gratuită în cadrul celor mai importante site-uri de vanzari imobiliare din Romania;

Aveti spirit antreprenorial si va place interactiunea cu oameni noi? S-ar putea sa fiti noul nostru Agent Imobiliar!

Elegance Imobiliare este o companie specializată în intermedierea imobiliară, cu o vastă experiență pe piața imobiliară din România. Echipa noastră de agenți imobiliari profesioniști vă oferă servicii complete și personalizate pentru a vă ajuta să găsiți locuința perfectă sau să vă vindeți proprietatea la prețul corect. Suntem dedicați clienților noștri și ne străduim să oferim cele mai bune servicii de intermediere imobiliară, bazate pe o comunicare transparentă și o relație de încredere cu fiecare client. Prin intermediul nostru, veți beneficia de o gamă largă de proprietăți, inclusiv apartamente, case, terenuri și spații comerciale, la prețuri competitive și negociabile. Elegance Imobiliare este alegerea perfectă pentru cei care caută servicii imobiliare profesionale și eficiente. Contactați-ne astăzi pentru a discuta despre nevoile dvs. imobiliare și pentru a afla cum vă putem ajuta să obțineți rezultatele dorite.
Publicat 17 Mart. 2024 Reactualizat 17 Mart. 2024 Expiră 16 Apr. 2024