Gratis

Agent Facturare

BGS Grup

Candidatul Ideal

BGS Grup este în cautarea unei persoane pasionate de numere si comunicare pentru a se alatura echipei noastre. Daca iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic si sa fii parte din procesul de asigurare a satisfactiei clientilor, te invitam sa aplici pentru pozitia noastra de Agent de Facturare!

Suntem o echipa tanara si dinamica, concentrata pe oferirea unor servicii de calitate si pe mentinerea unui mediu de lucru placut si prietenos.
Ce profil cautam:
  • Abilitati bune de comunicare si atentie la detalii sunt esentiale pentru acest rol.
  • Experienta anterioara in domeniul facturarii este un avantaj, dar nu este obligatorie. Suntem deschisi sa invatam si sa crestem impreuna.
  • Daca ai cunostinte despre procesele de facturare si sistemele informatice relevante, cu atat mai bine!
  • Initiativa, orientarea catre eficientizarea muncii si orientarea catre solutii sunt si ele aptitudini pe care ne bucuram sa le regasim la candidatii nostri.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Te vei ocupa de generarea si verificarea facturilor pentru clientii nostri, asigurandu-te ca totul este corect si in ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄conformitate cu politica noastra.
  • Vei fi responsabil de monitorizarea si reconcilierea conturilor clientilor, incercand mereu sa gasesti cele mai bune solutii pentru problemele intampinate.
  • Vei colabora cu colegii din diverse departamente pentru a asigura un flux de lucru eficient si pentru a mentine o comunicare buna.

Beneficii:
  • Oferim un pachet salarial competitiv;
  • Oportunitati de crestere si dezvoltare personala si profesionala;
  • Vei fi parte dintr-o echipa prietenoasa si suportiva, care iti va oferi tot sprijinul necesar pentru a te integra si a reusi in rolul tau.

BGS Grup este lider pe piata din Romania in domeniul securitatii private, specializat in furnizarea de servicii de paza si proectie, incluzand paza umana, monitorizare video, alarme si sisteme de securitate, consultanta in domeniul securitatii si multe altele.

Suntem cunoscuti pentru profesionalismul si fiabilitatea serviciilor noastre, avand o echipa bine pregatita si folosind tehnologii moderne pentru a asigura protectia clientilor nostri.

In calitate de angajator, ne evidentiem prin angajamentului nostru fata de bunastarea si dezvoltarea personala si profesionala a echipei. Cu o cultura organizationala orientata catre oameni si valori precum integritatea si profesionalismul, BGS ofera un mediu de lucru stimulant si sustinator angajatilor. Promovam o cultura a recunoasterii si aprecierii, incurajand contributia individuala si colaborarea in echipa.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024