Gratis

AGENT DE VANZARI

SC ECUATOR SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent liceu cu sau fără diplomă bacalaureat;
- Permis conducere categoria B (vechime minim un an);
- Să ai abilități de comunicare;
- Ești o persoană care lucrează organizat, îți planifici activitățile și reușești să le și prioritizezi;
- Spirit de echipă;
- Să respecți standardele companiei.
Constituie un avantaj dacă ai:
- Experiență pe un post similar.

Descrierea jobului

- Menținerea relației de colaborare cu clienții existenți de pe ruta alocată;
- Dezvoltarea și menținerea de noi parteneriate de vânzări;
- Identificarea de noi clienți și oportunități pe aria sa de acoperire;
- Incasarea facturilor scadente în termenul stabilit.

Beneficii oferite:

- Pachet salarial compus din salariu fix + bonusuri de performanță + tichete de masă;
- Mașină de serviciu;
- Telefon de serviciu;
- Mediu de lucru stabil;
- Posibilitatea de promovare în cadrul companiei.

ECUATOR SRL este o companie cu domeniul de activitate în distribuția produselor alimentare și băuturilor, având în prezent peste 30 de ani de activitate și 170 de angajați.
Te așteptăm să te alături echipei noastre!
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024