Gratis

Agent de Vanzari Sisteme Fotovoltaice entuziast și motivat!

ENERGIO SOLAR PVT S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești pasionat de energie regenerabilă și ai abilități excelente de comunicare și negociere, te vrem în echipa noastră. Vei avea ocazia să contribui la tranziția energetică și să promovezi soluții de energie verde care fac diferența.

Cerințe:
Experiență în vânzări, de preferat în domeniul fotovoltaic sau al energiilor regenerabile.
Cunoștințe tehnice despre sisteme fotovoltaice.
Abilități puternice de comunicare și prezentare.
Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări.
Posesor de autovehicul
Oferim un pachet salarial competitiv bazat pe comisioane atractive și oportunitatea de a crește într-un domeniu dinamic și esențial pentru viitor.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Identificarea și atragerea de noi clienți.
Consultanță pentru clienți privind cele mai bune soluții fotovoltaice.
Negocierea și închiderea contractelor de vânzare.
Menținerea unei relații excelente cu clienții existenți.

Aplică acum pentru a deveni parte din soluția pentru un viitor mai verde!

Soluțiile inteligente de energie verde reprezintă cheia unui viitor energetic sustenabil, oferind beneficii economice pe termen lung prin costuri reduse
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024