Gratis

Agent de Vanzari Pre-Sell BUZAU - Cash&Candy

CASH&CANDY SRL

Candidatul Ideal

- Minim studii medii (liceu absolvit);
- Caracter comunicativ, deschis, dinamic;
- Hotarare si orientare spre rezultate;
- Abilitati de planificare a muncii;
- Experienta in vanzari nu este neaparat obligatorie;
- Permis de conducere Categoria B (obtinut de minim 1 an);
- Domiciliu stabil in judetul Buzau (nu neaparat in orasul Buzau).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Vanzarea de dulciuri pentru copii (4-14 ani) catre toate magazinele din zona alocata (Judetul Buzau);
- Vanzarea in sistem pre-sell, introducerea de comenzi pe tableta (Android) si incasarea prin chitante tiparite pe imprimanta de buzunar.

Beneficii:
- salariu de baza net de 2.500
- bonus lunar de performanta care poate varia intre 2.500 lei si >5.000 lei in functie de rezultate vanzari;
- bonuri de masa de 30 lei/zi (aprox. 600 lei lunar);
- asadar un venit mediu total lunar de peste >1.200 EUR net;
- masina de firma full-time (Dacia Sandero si Logan).

Cash&Candy SRL este o firmă de distribuţie națională, înfiinţată în anul 2004, care este prezentă pe piaţa românească din vara 2005. După peste 18 ani de activitate ocupăm detaşat primul loc la distribuţia de dulciuri și jucării cu bomboane, având peste 15.000 clienţi în toată ţara. Acoperim toate judetele țării cu 64 de agenți de retail si de asemenea produsele noastre pot fi găsite și în câteva din marile lanțuri de KA (Metro, Auchan, Kaufland, Mega Image...).
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024