Gratis

Agent de Vanzari in Floresti, Luna de Sus

BRANDPAPER COMPANY S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Orientarea către client și capacitate de adaptare;
- Responsabil/ă si serioas/ă;
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Spirit de initiativa si seriozitate;
- Ordonat si atent la detalii;
- Capabil sa lucreze in echipa, dar si individual;
- Experienta aterioara pe un post similar va constitui un avantaj.
- Cunoștințe de limba maghiară reprezintă un avantaj considerabil

Descrierea jobului

- Promovarea produselor din portofoliul companiei in scopul cresterii vanzarilor;
- Dezvoltarea relatiilor comerciale cu clientii din portofoliu;
- Extinderea portofoliului de clienti prin identificare si atragere de noi clienti;
- Preluarea аpelurilor primitе dе la clienți pentru procesarea comenzilor;
- Verificarea comenzilor intarziate si rezolvarea problemelor care pot aparea;
- Vei comunica cu partenerii externi, colegii din alte departamentele interne pentru rezolvarea problemelor care pot aparea in procesarea sau livrarea anumitor comenzi;

Anul 2023 a fost super pentru noi cu o crestere in cifra de afaceri de peste 100% si vrem ca in 2024 sa mergem pe acelasi TREND. Pentru asta BrandPaper recruteaza Agent de Vanzari pentru Departamentul de Vanzari.

BrandPaper este o companie dinamica al carui succes se bazeaza pe o intreaga echipa, condusa cu pasiune si profesionalism.

Postul este disponibil pentru punctul de lucru amplasat in localitatea Luna de Sus, Floresti, QC2G+WPP, Jud. Cluj

Siguranta si calitatea produselor, abilitatea de a motiva si de dezvolta oamenii, capacitatea de inovare si marcile solide sunt o prioritate pentru BrandPaper. Daca iti doresti sa faci parte din cadrul unei companii de prestigiu, intr-o firma care isi respecta personalul, te asteptam in echipa noastra.

Daca iti doresti sa faci parte din cadrul unei companii de prestigiu si dintr-o firma care isi respecta personalul, te așteptăm cu drag in echipa noastră!
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024