Gratis

Agent de Vanzari in cautarea unei provocari antreprenoriale

VLAVAS CAPITAL INVEST
3 poziții

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre si devino profesionist in vanzari!

Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg?
  • Sa ai permis de conducere cat. B si masina personala
  • Ne dorim sa ai o fire activa, deschisa si mai ales pozitiva
  • Sa fii echilibrat si motivat de dorinta de a reusi prin propriile forte

Descrierea jobului

  • Prezentarea si promovarea produselor companiei
  • Negocierea termenelor de vanzare, livrare si plata
  • Administarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
  • Agentii nostri de vanzari sunt prezentabili si respectuosi, au initiativa, comunica eficient si isi seteaza prioritati

Ce oferim?
  • Dezvoltare profesionala
  • Pachet salarial format din baza si comision
  • Vacante platite de companie
  • Oportunitati de promovare

Descrierea companiei

​Cine suntem noi?

Suntem o echipa dinamica care a invatat sa construiasca un mediu energizant care te va sustine sa te perfectionezi si sa avansezi in cariera.

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenta in Romania din anul 1994, cu filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau, Brasov si Oradea.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024