Gratis

Agent de Vanzari Iasi

SC SETRIO SOFT SRL

Candidatul Ideal

- Experienta anterioara in vanzari de minimum 6 luni constituie avantaj
- Experienta in industria farmaceutica, logistica sau medicala reprezinta un avantaj
- Detinerea unei firme active este obligatorie
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate pentru deplasari in zona Iasi si regiunile invecinate
- Abilitati excelente de comunicare si negociere
- Abilitati de planificare si organizare
- Orientare catre atingerea obiectivelor si rezultate
- Excelente abilitati de relationare interpersonala
- Cunostinte operare PC (pachetul MSOffice)

Descrierea jobului

Ca Reprezentant de Vanzari in Echipa Key Accounts, ne dorim un coleg ca tine – un Hunter caracterizat de proactivitate, perseverenta, cu disponibilitatea de a merge pe teren, acolo unde este nevoie, de a purta negocieri si a semna luna de luna contracte, ghidat fiind de ambitia de a-ti depasi targetul. Te va ajuta o minima experienta in vanzari, te vom ghida si noi. Vei invata ce inseamna solutii software de eficientizare a fluxului operational in farmacii, depozite farma si clinici medicale. Vei prinde cat sa le vinzi cu folos, fara sa te incarci cu detalii tehnice – avem o echipa tehnica cu 20 de ani de experienta in spate: programatori si suport tehnic.

Activitatile jobului:
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea relatiilor solide cu clientii existenti
- Prezentarea produselor si serviciilor noastre intr-un mod persuasiv
- Negocierea si incheierea contractelor de vanzare
- Raportarea regulata a rezultatelor si progresului in atingerea obiectivelor.

Suntem o companie dinamica si in plina dezvoltare, in cautare de agenti de vanzari dedicati pentru a se alatura echipei noastre in zona Iasi, Romania. Daca aveti o firma, o masina si sunteti disponibil/(a) pentru deplasari va asteptam cu bratele deschise!

Setrio Soft ofera servicii integrate de tehnologie a informatiei pentru farmacii, medici de familie si de specialitate. Echipa noastra este tanara, dinamica, numarand 90 de angajati cu o vasta experienta in analiza, dezvoltare, implementare, suport si consultanta software si hardware. Misiunea noastra este de a ne ajuta partenerii in atingerea obiectivelor strategice si impreuna cu acestia sa dezvoltam produse inovatoare, performante si de calitate superioara.

Dacă sunteti pasionat de vanzari, aveti o atitudine proactiva si sunteti gata sa va alaturati unei echipe de succes, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail hr@setrio.ro.
Aveti oportunitatea de a face parte dintr-o echipa entuziasta si de a contribui la cresterea noastra continua!

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024