Gratis

Agent de vanzari Foodserv Dolj/Olt

Aquila Group

Candidatul Ideal

- experienta in domeniul Fmcg min 2 ani, de preferat in sectorul Horeca;
- aptitudini foarte bune de comunicare, persoana persuasiva, dinamica;
- abilitati de negociere;
- organizare, nivel ridicat de atentie, spirit de initiativa si de echipa;
- posesor permis de conducere categ. B;

Descrierea jobului

- prezentarea si vanzarea produselor firmei;
- promovarea imaginii firmei si a produselor comercializate;
- preluarea comenzilor primite de la client;
- gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti, atragerea de clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii precum si negocierea conditiilor comercializate;
- determinarea cerintelor clientilor, convingerea clientilor sa achizitioneze o gama mai larga de produse;
- acordarea de consultanta clientilor cu privire la produsele companiei;
- zona de acoperire: judetele Dolj , Olt
Beneficii:
- salariu atractiv;
- conditii de munca intr-un mediu dinamic, pachet motivant;
- masina de serviciu, telefon, laptop;
- abonament preventie la clinica Medlife;
- beneficii sociale;
- zile de concediu suplimentar in functie de vechimea totala in munca.

AQUILA operează în România și Republica Moldova, cu un model de afaceri integrat, cu activitate în următoarele segmente de afaceri: distribuție, logistică și transport. AQUILA vinde produse de larg consum în peste 72.000 de puncte de desfacere prin toate canalele de comerț cu amănuntul al bunurilor de larg consum, care acoperă peste 90% din piață. Portofoliul de produse integrat însumează peste 10.000 produse, cu mărci proprii precum Gradena: legume și fructe congelate; LaMasă: semipreparate congelate din carne; Yachtis: produse congelate de pește și fructe de mare; precum și mărci consacrate din diferite categorii precum: produse de îngrijire personală – Rexona, Dove; dulciuri – Kinder, Raffaello, Snickers sau Mars; cafea – Lavazza; produse de curățenie – Dero, Cif sau Coccolino; mâncare pentru animale de companie – Whiskas, Pedigree; produse igienă – Kleenex, Kotex, Zewa, Tena, Libresse; scutece copii – Huggies; legume congelate și conserve – Bonduelle; smântâna vegetală și frișcă vegetală – Gran Cucina și Hulala; pește și preparate din pește – Frosta.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024