Gratis

Agent de vanzari / Field Sales Executive

CARGUS SRL

Candidatul Ideal

Agent Vanzari / Field Sales Executive

Suntem in cautarea unui Agent Vanzari / Field Sales Executive dinamic si motivat pentru a se alatura echipei noastre de vanzari. Daca esti o persoana orientata catre rezultate, cu abilitati excelente de comunicare si negociere, atunci aceasta pozitie este potrivita pentru tine.

Responsabilitati:
  • Identificarea si prospectarea activa a clientilor potentiali in teren
  • Prezentarea produselor si serviciilor noastre catre clienti
  • Negocierea si incheierea contractelor de vanzare
  • Monitorizarea si gestionarea relatiilor cu clientii existenti
  • Realizarea obiectivelor de vanzari lunare si trimestriale
  • Raportarea periodica a activitatii de vanzari catre managerul de vanzari

Cerinte:
  • Experienta anterioara in vanzari de servicii, preferabil in domeniul B2B
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere
  • Orientare catre rezultate si capacitatea de a lucra sub presiune
  • Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari in teren
  • Cunostinte solide de operare PC si utilizare a aplicatiilor Microsoft Office
  • Atitudine proactiva, orientata catre client si capacitatea de a construi relatii solide

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si competitiv
  • Pachet salarial motivant, format din salariu fix si bonusuri legate de performanta
  • Oferim training si suport continuu pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare
  • Possibilitatea de avansare in cadrul companiei pe baza performantelor individuale
  • Beneficii aditionale, cum ar fi masina de serviciu,telefon mobil, laptop, tichete de masa, abonament medical.

Daca esti o persoana ambitioasa, cu dorinta de a reusi in vanzari si de a face parte dintr-o echipa de succes, te invitam sa aplici pentru pozitia de Agent Vanzari / Field Sales Executive. Asteptam cu interes sa ne cunoastem si sa discutam despre cum poti contribui la succesul nostru.

Am pășit pentru prima dată pe piața de curierat în anul 1991, sub brandul Cargus, devenind astfel prima companie de curierat din România. În 2004, a fost înființată o nouă companie de curierat – Urgent Curier, iar în 2014 cele două au devenit parteneri egali printr-un proces de fuziune, creând astfel una din cele mai importante companii de pe piață de curierat intern de la noi: Urgent Cargus. In luna noiembrie 2020 are loc o schimbare a denumirii si valorilor copmaniei, iar Urgent Cargus se transforma in CARGUS.

Cu peste 30 de ani experiență în piața de curierat romanească, Cargus deține și utilizează singura rețea națională de 133 de centre și depozite, o flotă de peste 2 600 vehicule și peste 3 000 de angajați și colaboratori, acoperind 100% din teritoriul României, servind peste 35 000 de clienți în fiecare lună și realizând peste 8 milioane de expedieri pe an.

Cargus își propune ca prin profesionalism, inovație și servicii de înalta calitate să devină “compania preferată de servicii de curierat intern". Ne bazăm pe promptitudine, flexibilitate și responsabilitate și adaptăm rapid activitatea în funcție de cerințele clienților noștri pentru că doar așa putem oferi cele mai bune servicii clienților clasici și din e-commerce.

Cargus investește constant în modernizarea flotei și a echipamentelor, precum și în pregătirea profesională a oamenilor săi. Ne mândrim cu o echipa tânăra, dinamică și entuziastă, alcătuită din persoane ce împărtășesc experiențele și pregătirea tutoror membrilor, astfel fiecare putând să își atingă potențialul maxim.

Suntem o companie puternică, solidă, primitoare și deschisă spre nou și oferim sprijin ca fiecare membru să își atingă obiectivele de dezvoltare în carieră.

Dacă ai determinare și dorință de a învață și crește alături de Cargus, noi adăugăm un strop de spirit de echipă și multe zâmbete pentru reușite frumoase împreună. Privește spre viitor cu încredere și energie venind la noi în echipă!

Mai puternici impreună!

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024