Gratis

Agent de vanzari Bihor

Global Plast Business

Candidatul Ideal

Recrutam un caracter frumos, intr-o persoana echilibrata, care sa isi doreasca o cariera intr-un mediu dinamic, profesional, cu sanse reale de a avansa in cariera.

Descrierea jobului

  • Vei promova si vei vinde produse comercializate de Global Plast Grup, fie ca este vorba de brandurile proprii (Zorex, Alabala, Papelino) sau alte branduri;
  • Vei intretine si dezvolta portofoliul de clienti;
  • Te vei perfectiona si dezvolta in echipa unui lider de vanzari.

Pachet de beneficii oferit:
  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu net + bonus din vanzari + tichete de masa 40lei/ zi;
  • Program L-V: 8:30-17:30 - 1h pauza de masa inclusa;
  • Masina de serviciu;
  • Telefon de serviciu;
  • Tableta.

Cu sediul principal in Bucuresti si avand filiale in Timisoara, Constanta, Iasi, Bacau si Cluj, Global Plast este unul dintre principalii producatori si distribuitori de uz casnic din Romania si detine marcile proprii Zorex, Alabala, Papelino si magazinul on-line Gospodar Shop. Grupul exporta in peste 19 tari din UE precum si din afara acesteia.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024