Agent de vanzari B2B - Telesales - Operator call - center - TELEKOM

Unified Telecom B2B
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane ambitioase pentru echipa de telesales-vanzare de servicii de telecomunicatii B2B Telekom

- bune abilitati de comunicare si negociere; atitudine pozitiva;
- capacitatea de a se adapta usor; punctualitate și rabdare;
- coerenta si claritate in exprimarea verbala;
- orientare spre atingerea rezultatelor.
- sa aiba cunostinte operare PC (Word, Excel).
- sa fie organizat si sa raspunda prompt la solicitarile clientilor;
- experienta in domeniu nu este necesara dar poate constitui un avantaj

Descrierea jobului

Ca specialist vanzari, rolul tău principal este să intelegi nevoile clientilor si sa ii ghidezi spre cea mai potrivita oferta disponibila in cadrul interactiunii telefonice.

- prospectarea pietei business de telecomunicatii si IT
- initierea de apeluri pentru identificarea nevoilor consumatorilor si gasirea solutiilor potrivite;
- crearea oportunitatii de a vinde;
- inregistrarea informatiilor in baza de date, utilizand programe specifice
- orientare catre client si rezultate;

Beneficii:

- Salariul este reprezentat dintr-o parte fixa si una variabilia;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Programe de training profesional si suport constant pe parcursul desfasurarii activitatii
- Program Luni-Vineri, 9.00-17.30
- Un mediu de lucru placut intr-o companie tanara, in plina dezvoltare, constituita si bazata pe experienta si profesionalism, cu cu multa atentie orientata catre angajati si catre clientii companiei.

Unified Telecom B2B este o companie partenera Telekom in domeniul vanzarilor B2B, avand experinta de peste 8 ani.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024