Publicat 05 Nov 2018 | Expiră 06 Dec 2018

AGENT DE TURISM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare
- cunostinte de limba engleza/franceza
- excelente abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- entuziasm, amabilitate, organizare si determinare pozitiva in realizarea activitatilor zilnice
- experienta de minim 1 an într-o agentie de turism
- constituie un avantaj cunoasterea unor destinatii turistice din Grecia, Bulgaria, Turcia

Descrierea jobului

- conceperea ofertelor turistice, transmiterea/ prezentarea acestora catre potentialii clienti
- asigurarea serviciului de consultanta
- intocmirea documentelor de calatorie (contracte, vouchere) si a celor contabile (facturi, chitante)
- contactarea post-vanzare a clientilor
- introducerea ofertelor pe site-ul agentiei, pe alte portaluri de profil si pe canalele sociale
Extra beneficii:
- participarea la targuri si expozitii
- participarea la info trip-uri externe si interne

Suntem o agentie de turism tânara si dinamica, având ca principale activitati consilierea în domeniul turismului si oferirea de servicii si produse turistice menite sa satisfaca cele mai variate gusturi în materie de turism.

Expirat
AGENT DE TURISM  -  CONCEM TOUR SRL