Gratis

Agent de securitate

COMBINATUL DE INGRASAMINTE CHIMICE SRL

Candidatul Ideal

- studii medii;
- cunostinte PC;
- atitudine civilizata si responsabila;
- abilitati de comunicare;
- apt medical si psihologic;
- seriozitate, disciplina
- atestat paza

Descrierea jobului

Agent paza / securitate
- asigurarea ordinii de securitate în obiectiv;
- rezolvarea incidentelor de securitate;
- asigurarea informării operative privind ordinea de securitate din obiectiv;
- controlul accesului în obiectiv;
- asigurarea securităţii incintelor;
- desfăşurarea intervenţiei la alarmă.
​- gestionarea resurselor materiale din dotarea postului;
- completarea documentelor specifice serviciului de securitate;

SC COMBINATUL DE INGRASAMINTE CHIMICE SRL este o societate cu traditie in producerea de ingrasaminte chimice dar si un promotor in Romania al celor mai noi tehnologii pentru fertilizare. Obiectivul societatii este acela de dezvolta si aduce pe piata produse ce contin cele mai noi tehnologii, produse ce pot aduce plus valoare fermierilor. Astfel, in ultimii ani am omologat si introdus pe piata doua tehnologii unice in Romania:

– Ingrasamintele pe baza de azot sau complexe cu degajare controlata a partii de azot – gama NG

– Ingrasamintele pe baza de fosfor sau complexe cu potentiator de fosfor – gama Amesal

Principala grija a SC COMBINATUL DE INGRASAMINTE CHIMICE SRL este aceea de a oferi fermierilor solutii de fertilizare complexe, adaptate nevoilor fiecarui agricultor, cu o eficienta sporita si care sa contribuie si la protejarea mediului inconjurator.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024