Gratis

AGENT DE DISTRIBUTIE DE REZERVA CAFEA ALFREO

SC FLEXPRESSO SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Esti o persoana careia ii plac deplasarile lungi in tara? Pentru tine este o oportunitate sa poti vedea Romania asa cum nu multi isi permit sa o vada? Îti place munca de teren si veniturile construite de tine prin rezultate?
Atunci aplica acum la acest job!!!
Cerinte:

- Disponibilitate la deplasare in tara - pana la 80% din timp;
- Experienta, min 1 an, in vanzari/livrari distributie;
- Atentie la detalii;
- Bun utilizator de PC, in special Word si Excel;
- Abilitati de comunicare adaptive functie de interlocutor;
- Abilitatea de a lucra cu documente (intocmire, verificare);
- Sa utilizeze si sa respecte standardele companiei;
- Buna orientare in spatiu;
- Bun conducator auto, permis auto categ B;
- Abilitati de negociere si vanzare.
- Corect, serios, cinstit, responsabil, loial,ordonat, foarte bine organizat, energic, simtul umorului;
- Caracter integru;
- Discernamant in luarea deciziilor;
- Prezenta placuta si ingrijita;
- Abilitati tehnice;
- Rezistenta la stress.

Descrierea jobului

Reprezentant comercial si Backup pentru agentii de distributie - in toate punctele de lucru:
- Deplasarea in zona alocata, pe rutele stabilite, pentru a lua comenzi, a livra marfa si a incasa;
- Gestionarea relatiei cu clientul atat din perspectiva vanzarii cat si a incasarii;
- Respectarea rutelor zilnice de vizitare, comunicate de Telesales, precum si planificarea si realizarea unor obiective specifice pentru acestea;
- Realizarea tintelor de vanzari, de incasari, a parametrilor cantitativi si calitativi stabiliti precum si a altor obiective stabilite de directorul de distributie;
- Efectuarea de rapoarte si analize despre activitatea depusa si transmiterea lor la termenele stabilite;
- Monitorizarea informatiilor despre concurenta si a modificarilor aparute in activitatea clientilor;
- Gasirea de clienti noi si incheierea de contracte in perioadele in care are activitate de backup.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial atractiv functie de rezultate;
- instruire initiala si periodica facuta de specialisti;
- masina si smartphone de serviciu;
- oportunitati de promovare;

FLEXPRESSO este o companie mixta romano-coreeana, prezenta pe intreg teritoriul Romaniei inca din 2011, in domeniul productiei si vanzarii de cafea la monodoza ALFREO,
In compania noastra sunt apreciate:performanta, implicarea, proactivitatea, dar mai ales valorile umane.
Consideram ca oamenii sunt cel mai important atu al unei companii.
Te asteptam cu drag, sa te alaturi echipei noastre entuziaste si dinamice, pentru dezvoltarea ta
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024